Kuchnia – meble gotowe, czy na zamówienie?

kuchnia

Twoja kuchnia to pomieszczenie, w którym spotyka się funkcjonalność, nowoczesność oraz… wszyscy domownicy i niezapowiedziani goście. O niezwykłej funkcjonalności kuchni przekonujesz się każdego dnia, kiedy po przebudzeniu parzysz kawę, po powrocie przygotowujesz posiłek lub plotkujesz z przyjaciółmi, gdy podczas niezapowiedzianej wizyty musisz jednocześnie dokończyć przygotowywanie kolacji. Meble do kuchni powinny nie tylko zachwycać idealnie dopasowaną do stylu pomieszczenia kolorystyką i charakterem, ale i jakością. Meble gotowe i na zamówienie wbrew pozorom nie różnią się wymiarami, gdyż wśród mebli na zamówienie w większości ofert spotkasz się z gotowymi modułami, z których powstaje funkcjonalna zabudowa. Zdecydowanie częściej różnica dotyczy jakości.

Jaką jakość otrzymasz po zakupie gotowych mebli do kuchni?

Myśląc o meblach gotowych, masz z pewnością na myśli skompletowane zestawy szafek kuchennych stojących i wiszących, które tworzą ciąg mebli wraz z wolnostojącymi sprzętami AGD. Takie szafki kuchenne znajdziesz na stronnie sklepu Edinos.pl Meble te są standardowe zarówno pod względem wymiarów, jak i stylistyki. Szafki prezentują najbardziej popularne wymiary oraz kolorystykę, uniwersalnie wpisującą się w wystrój pomieszczeń. Wybierając gotowe zestawy mebli kuchennych (https://www.edinos.pl/komplety-mebli-kuchennych) , warto wcześniej zmierzyć dostępną przestrzeń oraz mieć świadomość niezbyt wysokiej jakości produktów. Gotowe zestawy posiadają szafkę pod zlewozmywak, szafkę stojącą podwójną oraz dwie szafki wiszące.

szafka kuchenna wisząca
szafka kuchenna wisząca

Dostępne są również zestawy powiększone oraz wyposażone w blat roboczy. Nie masz dużego wyboru, jednak niska cena może stanowić przeważający argument przy wyborze tego typu, gotowych mebli kuchennych.

Szafki kuchenny na zamówienie – wybierz wysoką jakość

Meble kuchenne na zamówienie to produkty, które w zależności od wybranej opcji, mogą różnić się zakresem wyposażenia oraz jakością materiałów, tworzących całość. Meble na zamówienie można wpasować w przestrzeń narożną, zastosować szafki do zabudowy AGD oraz modne i funkcjonalne, wysokie szafki stojące, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń.

szafka kuchenna do zabudowy piekarnika
szafka kuchenna do zabudowy piekarnika

Do mebli na wymiar dobierzesz blat oraz fronty i uchwyty według własnej koncepcji. Duży wybór i wysoka jakość komponentów robią wrażenie, jednak ceny mebli kuchennych na zamówienie są wysokie. Jeżeli potrzebujesz mebli kuchennych, których wymiary warunkują indywidualną produkcję, koszty wzrosną. Planując kuchnię na wiele lat nie warto jednak oszczędzać na jakości komponentów, gdyż intensywnie użytkowane każdego dnia odwdzięczą się bezawaryjnością i gustowną stylistyką. 

Dom energooszczędny Previous post Myślisz o budowie domu energooszczędnego? Musisz to wiedzieć!
gaz płynny Next post Gaz płynny do ogrzewania domu – czy warto?