Czy IKEA była wystarczająco dobra dla naszej kuchni w domu?

kuchnia z IKEA

Instalacja szaf Ikea we wszystkich trzech naszych domkach przy plaży zachęca do pytania: dlaczego nie używaliśmy ich w naszej domowej kuchni w Richmond ?! W tym tygodniu nurkujemy w odpowiedzi, włączając w to to, co dało nam przerwę w używaniu Ikei w tamtym czasie, jak mogło to zmienić nasz ostateczny wynik i co wybralibyśmy, gdybyśmy musieli wybrać szafki kuchenne do naszego domu dzisiaj. Ponadto dzielimy się tym, jak prosty projekt zewnętrzny zamienił się w poważny problem hydrauliczny w dupleksie (tak, kolejny – klątwa wody żyje!) I dlaczego był też telefon alarmowy dla elektryka pewnego wieczoru, wiesz, dla równowagi .

Możesz pobrać ten odcinek z  Apple Podcasts ,  Google Podcasts ,  Stitcher ,  TuneIn Radio i  Spotify  – lub posłuchaj go poniżej! Uwaga: jeśli czytasz w czytniku kanałów, być może będziesz musiał kliknąć na wpis, aby zobaczyć odtwarzacz.

CO NOWEGO

 • To jest dosłownie tekst, który wysłałem Sherry, kiedy zdałem sobie sprawę, że jeden z zaworów odcinających wodę został zakopany w dupleksie. Możesz zobaczyć odsłonięty jeden na pierwszym planie, a drugi powinien znajdować się około 4 stóp przed nim, ale przez chwilę kopałem i… nada.
 • Zawsze wiedzieliśmy, że został zakopany nieco głębiej niż drugi, ale możesz zobaczyć poniżej, jak głęboko był on ukryty, kiedy chłopcy instalowali ścieżkę wzdłuż boku domu (po ścieżce było to około 4 ″ poniżej poziomu gruntu) wszedł w). Możesz również zobaczyć, jak było tak blisko ścieżki, że niektóre plastikowe elementy obrzeża faktycznie uniemożliwiły komuś zdjęcie osłony.
 • Nie robiłem żadnych zdjęć podczas wykopywania, ponieważ nie spodziewałem się, że będzie to chwila warta dzielenia się z kimkolwiek… a potem pękła linia wody. Ale zdjęcie poniżej pokazuje niektóre następstwa. Możesz zobaczyć pudełko (zwane również „wanną margaryny”) usunięte z otworu w tle. Pokrywa do niego jest skierowana w prawą stronę.
 • A oto szczegół samej przerwy (na dole zdjęcia). Nie jest zbyt duży, ale z pewnością szybko wypuścił dużo wody! Rura nie była widoczna przez wiele godzin, dopóki woda nie spłynęła, pozostawiając tę ​​piękną sytuację w błocie.
 • Teraz wszystko jest naprawione, a kiedy hydraulik ponownie się połączył, ustawił wszystko trochę wyżej, tak że jeden jest równy z ziemią. Więc nie będziemy mieli problemu, aby go ponownie ukryć – I to jest dalej od ścieżki, co również stanowiło problem.
 • A jeśli przegapiłeś naszą poprzednią dramaturgię wodną w Cape Charles, możesz nadrobić to wszystko tutaj:
  • Odcinek 59: Rollercoaster z renowacją, który przyniósł Sherry do łez – Kiedy powiedziano nam, że nasz dom na plaży nie ma linii wodnej, a dodanie jednego kosztuje 10 000 USD (lub więcej !!!).
  • Odcinek 81:… A potem nasze rury zamarzły – ten jest całkiem oczywisty. Alternatywny tytuł: Duplex Waterfall of 2018.
  • Odcinek 97: Czego dowiedzieliśmy się (i uratowaliśmy) z zakazu zakupów – to wtedy nasz dwupoziomowy wodomierz został uszkodzony i przeciekał, mimo że dom został wypatroszony…
  • Odcinek 110: I wtedy zaczęła się powódź w łazience – Oto, kiedy usunęliśmy listwę przypodłogową i odkryliśmy przeciek w głównej łazience domu na plaży, która była tam od czasu jej odbudowy.

TO ŻENUJĄCE

 • Robimy duże postępy na podwórku domku na plaży, że nie możemy się doczekać, aby odpowiednio sfotografować i napisać duży post na blogu, ale na razie jest zerknięcie na światła na szopach, które dały nam to wszystko kłopot.
 • Użyliśmy 11 “wersje s na bokach szopy (i na tyłach domu), ale mam większe 15″ jedynki dla tego obszaru w pobliżu szczytu.
 • Na tych zdjęciach nie widać nawet czujnika zmierzchu do świtu, ale jeśli spojrzysz na stronę , zauważysz mały nub u góry cienia na odwrocie.

KUCHNIE IKEA

 • Jeśli chcesz przeczytać więcej o naszej renowacji kuchni w naszym domu w Richmond, sprawdź te posty:
  • Kuchnia przed i po , w tym szczegóły dotyczące używanych przez nas szafek (oraz schemat pokoju z pomiarami)
  • Proces renowacji , w tym spojrzenie na pełną pracę jelita
  • Opracowanie całkowicie nowego układu kuchni
  • 5 błędów kuchennych popełnionych podczas reno
 • A jeśli szukasz szczegółów dotyczących projektów, w których korzystaliśmy z szafki Ikea, tutaj są one w porządku ukończenia:
 • Nasza pralnia w Richmond (na zdjęciu poniżej) – gdzie można zobaczyć, jak polegaliśmy na elementach wypełniających, aby wyglądały one od ściany do ściany, a także na dole, aby ukryć podblatowe oświetlenie .
 • Tutaj możesz przeczytać o instalacji tych szaf Ikea . Tak jak mówimy w odcinku, były to jedyne 4 szafy Ikea (3 cholewki i 1 niższa), które kiedykolwiek zainstalowaliśmy przed rozpoczęciem planowania naszej kuchni. Styl drzwi nazywa się tutaj BODBYN .
 • Nasze wbudowane pomieszczenia bonusowe w Richmond były naszym kolejnym projektem Ikea, wykorzystującym te samefronty szafek BODBYN . Rzeczywiście podzieliliśmy się tym projektem na blogu przed przebudową naszej kuchni, ponieważ udało się to szybciej … ale decyzja o wykorzystaniu lokalnej kuchni w kuchni została podjęta na długo przed tym, jak mieliśmy drugie miejsce w szafach Ikea na pokój bonusowy. Możesz zobaczyć, jak stworzyliśmy wbudowane dodatki do pokoju w tym poście .
 • Nasza kuchnia na plaży w Cape Charles była naszym pierwszym rzeczywistym projektem kuchennym z użyciem szafki Ikea. Możesz zobaczyć to przed i po , i przeczytaj więcej o tym, jak to zaplanowaliśmy i jak zainstalowaliśmy je w tych postach. Styl drzwi gabinetowych nazywa się tutaj VEDDINGE .
 • I oczywiście właśnie tej zimy zrobiliśmy obie kuchnie dupleksowe w Cape Charles z szafkami Ikea, ponieważ tak bardzo ich polubiliśmy. Poniższy styl drzwi nazywa się ASKERSUND .
Drewniana Ikea kuchnia Z Odsłoniętym Ceglanym kominem i Błękitną Białą wzorzystą płytką
 • Niebieskie szafki w drugiej dupleksowej kuchni poniżej nazywają się KALLARP . Możesz przeczytać wszystko o tych postach, które zrobiliśmy ze wszystkimi naszymi poradami, sztuczkami i narzędziami, aby samodzielnie zainstalować kuchnię Ikea .
Różowa Wzorzysta Płytka W Niebieskiej Kuchni Z Odsłoniętym Kominem Ceglanym
 • Ostatnia rzecz na temat kuchni. Kiedy Sherry wymieniła „garaż na urządzenie” jako jedną z bardziej dostosowanych funkcji w naszej kuchni, odniosła się do tego obszaru, który nasi monterzy szafek byli w stanie połączyć z drzwiami zapasowymi i elementami wypełniającymi, aby przypominały szafkę (zwróć uwagę, jak szafka ma Nie ma powrotu?). Używamy go do przechowywania wielu naszych produktów śniadaniowych i dużych / często używanych urządzeń, takich jak toster i garnek. Po prostu pozostawiamy otwarte, gdy są w użyciu i zamykają je, aby ukryć je przez resztę czasu.

KOPIEMY

 • Jeśli jesteś gotowy na powrót do naszego nieoficjalnego klubu Creepy Murder Book, oto dwie książki, które przeczytałem na temat Spring Break: Watch Me Disappear autorstwa Janelle Brown i The Woman in Cabin 10 autorstwa Ruth Ware.
 • Lub jeśli nie można uzyskać wystarczająco sexy „bajki” zaleceniem Sherry Court of Thorns i różserii , ona jest teraz w głąb drugiej serii Sarah Maas’: Throne of Glass . Jak wspomniała w odcinku, jest prequel (The Assassin’s Blade), ale zaczęła się od pierwszej książki („ Throne of Glass ”), a zaledwie kilka dni temu trafiła do piątej książki !

Jeśli szukasz czegoś, co wykopaliśmy w poprzednim odcinku, ale nie pamiętasz, które notatki do kliknięcia pokazują, oto  główna lista wszystkiego, co czerpiemy  ze wszystkich naszych poprzednich odcinków. Możesz także zobaczyć wszystkie książki, które poleciliśmy na naszej   stronie Book Club .

malowany dom z cegły Previous post My kochamy nasz malowany dom z cegły..
klejenie metalu Next post Jak przykleić metal do metalu

One thought on “Czy IKEA była wystarczająco dobra dla naszej kuchni w domu?

 1. Robimy duże postępy na podwórku domku na plaży, że nie możemy się doczekać, aby odpowiednio sfotografować i napisać duży post na blogu, ale na razie jest zerknięcie na światła na szopach, które dały nam to wszystko kłopot.

Comments are closed.