Mieszkanie na wynajem znajdziesz w Krakowie

mieszkanie kraków

Inwestowanie pieniędzy nie zawsze musi być ryzykownym zajęciem dla najbogatszych. Często, aby zabezpieczyć sobie przyszłość i co miesiąc cieszyć się z pasywnego dochodu, wystarczy rozsądnie wybrać mieszkanie na sprzedaż z myślą o jego wynajmowaniu. W Krakowie takie rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem, więc nowoczesne lokale w modnej dzielnicy mieszkaniowej bardzo szybko znikają z rynku. Chcesz kupić nieruchomość, by ją wynajmować? Spiesz się, bo taka okazja już się nie powtórzy.

Gdzie szukać mieszkania w Krakowie?

W Krakowie powodzeniem cieszą się obecnie mieszkania, które znajdują się poza ścisłym centrum. Ma to związek z panującym na Rynku czy w dzielnicy Kazimierz ruchem turystycznym i skupieniem na niewielkiej przestrzeni tysięcy lokali użytkowych i rozrywkowych. Mieszkanie w tej części miasta nie jest więc szczególnie wygodne i przyjazne. Potencjalni lokatorzy raczej poszukują dzielnic typowo mieszkalnych, w których architektura budynków i infrastruktura sprzyja życiu rodzinnemu. Wśród 18 dzielnic Krakowa, najmodniejszy jest Prądnik Czerwony. Niegdyś wieś, dzisiaj tętniąca życiem, oddalona o zaledwie 10 minut jazdy samochodem przestrzeń, na której wzniesiono budynki wielorodzinne. To tutaj inwestorzy stworzyli centra handlowo-usługowe Krokus i Serenada oraz wyjątkowe miejsca gwarantujące rodzinną rozrywkę: Park Wodny i Multikino. Walorami Prądnika Czerwonego jest też Hotel Swing, a także odległość do centrum biurowego, w którym swoje siedziby i filie posiadają firmy z wielu branż.

Jakie mieszkania na wynajem można kupić w Krakowie?

Biorąc pod uwagę wymagania potencjalnych lokatorów, inwestor powinien zdecydować się na kupno nowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie. Przykładem mogą być lokale z III etapu budowy Apartamentów Kaskada https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Znany krakowski deweloper Super Krak zadbał o to, by wielorodzinne budynki wyróżniały się ciekawą stylistyką, która świetnie wpasowała się w krajobraz nowoczesnej, ale mieszkalnej, przyjaznej mieszkańcom dzielnicy. Mieszkania natomiast są słoneczne, łatwe w aranżacji, każde posiada przestronny taras, na którym można wypoczywać. Mieszkaniec osiedla może liczyć na miejsce parkingowe, ale także cieszy się z dostępu do sklepów, restauracji, szkół, przedszkoli i nie może narzekać na stopień skomunikowania dzielnicy z resztą miasta. Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkania już są w sprzedaży i że zgodnie z planem zagospodarowania przestrzeni w tym rejonie miasta nie powstaną kolejne tego typu budynki, to właściwie ostatnia szansa na zakup nowego mieszkania w Krakowie w tak znakomitym położeniu.

trawy ozdobne Previous post Trawy ozdobne
radiator Next post Do czego mogą się przydać promienniki na podczerwień w ogrzewaniu domu?