Elegancka łazienka w Londynie. Jak wykorzystano w niej szary mikrocement?

mikrocement w łazience

Z produktów ASDecorative korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale przede wszystkim wykonawcy oraz przedsiębiorstwa budowlane[G1]. Tym razem prezentujemy jedną z łazienek wykonaną przez współpracującą z nami firmę z Londynu. Jak widać, udało się jej uzyskać piękny i elegancki efekt. Dowiedz się więcej o tej realizacji!

Industrialna łazienka z mikrocementu w Londynie

Prezentowana realizacja została wykonana w lipcu. I nic dziwnego, wszak jest to nie tylko idealny moment na wycieczkę do Chorwacji, ale również… na przeprowadzenie gruntownego remontu. Latem[G2]  zgłosiła do nas pewna firma z Londynu, świadcząca usługi budowlane. Jeden z jej klientów postanowił wyremontować swoją łazienkę – miała ona zyskać emanujący wyjątkową aurą industrialny charakter. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, jak najbardziej się to udało. Nasze produkty zostały zaaplikowane na powierzchni wynoszącej w sumie 11 mkw. Mamy tu na myśli kompletny system, produktów czyli grunt, mikrocement ASDecorative plus COLORANTE, oraz poliuretanowe powłoki zamykające , czyli cały zestaw , którego łączny koszt wyniósł 90 zł za 1 mkw.

Nasi klienci wybrali mikrocement w najpopularniejszym kolorze, czyli szarym. Urzeka on nie tylko swoją ponadczasowością, ale również neutralnością – stanowi idealne tło dla dodatków, które mogą być utrzymane w bardzo różnych barwach. W przypadku tej realizacji klienci postanowili połączyć go z alpejską bielą, klasyczną czernią, piaskowym beżem oraz zgaszonymi odcieniami niebieskiego.

mikrocement w łazience

W całym wnętrzu pierwsze skrzypce gra niezwykła kabina prysznicowa, z charakterystycznymi profilami o czarnej barwie. Kreuje ona niepowtarzalny efekt z naszym betonem dekoracyjnym oraz kontrastującym, białym fragmentem ściany. Całą kompozycję dopełniają płytki w paski, które – ułożone ze sobą – tworzą ze sobą wzór odwróconych kwadratów. Nowoczesnego klimatu nadaje wnętrzu dodatkowo podwieszana miska WC.

Szlachetna i elegancka szarość to bardzo chętnie wybierany kolor od wielu sezonów. Ma ona niesamowity potencjał dekoratorski i zapewnia dużą swobodę aranżacyjną. Mimo że kojarzy się ona z pewnym chłodem, zestawiona z odpowiednimi dodatkami, pozwala wykreować także aurę pełną przytulności i spokoju. Ważne jest również to, że wnętrza utrzymane w tym kolorze tak naprawdę nigdy nie wychodzą z mody.

Szary mikrocement  ASDecorative

Poszukujesz sklepu z wysokiej klasy mikrocementem? Jeśli tak, świetnie trafiłeś. Mikrocement ASDecorative możesz kupić zarówno  w sklepie online, jak i w naszej siedzibie w Wieliczce. Co więcej, jeżeli chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z mikrocementem, chętnie Ci pomożemy w jego aplikacji, dostarczając wartościowe instrukcje, filmy i inne materiały. Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas na numer 691 353 317, a udzielimy Ci wszelkich porad. Czekam na kontakt z Twojej strony!


 [G1]Ta firma jest firmną która świadczy usługi budowlane, również z użyciem naszych produktów. To jest jedna  łazienek którą wykonali u jednego z klientów.

 [G2]Ta firma jest firmną która świadczy usługi budowlane, również z użyciem naszych produktów. To jest jedna  łazienek którą wykonali u jednego z klientów.

przedpokój Previous post Akcesoria meblowe potrzebne do przedpokoju
materiały izolacyjne Next post Czy materiały izolacyjne reagują na wilgoć?