WYBIERZ NAJLEPSZĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ DLA SWOJEGO DOMU

dom

Garaże to świetne dodatkowe przestrzenie dla domów – czy używasz ich do przechowywania swojego pojazdu, jako domu dla wszystkich swoich narzędzi do majsterkowania i ogrodnictwa, czy też przekształciłeś je w dodatkowy pokój, taki jak domowa siłownia lub przechowalnia. Pozwól nam wziąć pod uwagę kilka uwag na temat tego, czego powinieneś szukać.

Czy bramy rolowane są dobre?

Wybór nowych bram garażowych może być trudny, ale rolkowe bramy garażowe Chorzów są często popularnym wyborem z wielu powodów. Nie tylko masz więcej miejsca dostępnego po obu stronach, ponieważ nie potrzebujesz wyraźnej ilości miejsca, aby otworzyć i zamknąć bramę, jak w przypadku starszych bram garażowych, które otwierają się wahadłowo. Ale również nie trzeba wkładać wysiłku fizycznego w otwieranie bramy dzięki elektrycznemu systemowi podnoszenia i opuszczania. Elektryczne aluminiowe bramy rolowane są idealne do zapewnienia łatwego dostępu do przestrzeni i jakkolwiek wykorzystasz swój garaż, nasze bramy są idealne do wszystkich zastosowań. Dzięki podwójnej uszczelce gumowej mogą być nawet stosowane w garażach z nierównymi podłogami. Ważne jest, aby mieć jak najwięcej informacji, więc mamy nadzieję, że nasza obszerna lista poniżej pomoże Ci, gdy będziesz szukał możliwości wymiany bramy garażowej.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo garażu jest niezwykle ważne, zwłaszcza jeśli przechowujesz w nim cenne narzędzia lub samochód. Nasze rolowane bramy garażowe są testowane według najwyższych standardów i są objęte 5-letnią gwarancją systemu monitorowania drzwi. Zapewnienie, że garaż jest tak bezpieczny, jak to możliwe, da Ci spokój, doda wartość do domu i zapewni, że firma ubezpieczeniowa jest zadowolona z bezpieczeństwa garażu. W Ideal Window Solutions nasze aluminiowe rygle do bram garażowych zapewniają doskonałe bezpieczeństwo i są niezwykle wytrzymałe, nawet w przypadku bram o szerokości 5500 mm. Dla dodatkowego spokoju umysłu, nasi monterzy mogą również zainstalować alarm, który będzie brzmiał, gdy drzwi są naruszane.

Rozmiar

Na ile miejsca pozwala Twój podjazd? Nasze rolowane bramy garażowe są idealne dla mniejszych przestrzeni i są wykonane na miarę, aby dać Ci bramę na miarę, z której możesz być dumny. W przeciwieństwie do bram garażowych uchylnych, w przypadku bram rolowanych można w pełni wykorzystać podjazd, parkując tuż przy bramie garażowej. Odpowiedni rozmiar dobierają profesjonalne firmy, takie jak https://monirol.pl/rolety-zaluzje-markizy-bramy-katowice/

Bezpieczeństwo dla użytkownika

Jedną z pięknych cech bram rolowanych jest to, że nie ma niebezpieczeństwa, że brama spadnie na Ciebie lub przypadkowo ją ściągniesz, co może czasami zdarzyć się z innymi typami bram garażowych, takimi jak styl góra-dół. Nasze bramy rolowane wyposażone są w 3-funkcyjny system sprężyn, który oprócz tego, że daje płynniejszą pracę bramy, posiada również urządzenie zapobiegające opadaniu.

Efektywność energetyczna

Jeśli spędzasz w swoim garażu rozsądną ilość czasu, będziesz chciał, aby był on jak najbardziej komfortowy. Nasza izolowana kurtyna o grubości 20 mm sprawi, że garaż będzie ciepły i przytulny, a żywioły pozostaną na zewnątrz. Zapobiega to również utracie ciepła, więc nie będziesz musiał marnować niepotrzebnie energii na utrzymywanie ciepła w garażu. Nasza wysokowydajna izolacja zapewnia również dźwiękoszczelność garażu – przydatne, jeśli używasz garażu jako miejsca do majsterkowania.

szare płytki Previous post Jak zaaranżować szare płytki w łazience?
Pościel na wymiar Next post Pościel na wymiar we właściwym zestawieniu.